Kullanım Şartları

Mutlucilek.com’u websitesini ziyaret eden ve kullanan gerçek ve tüzel kişiler aşağıda yer alan kullanım şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır. Kullanım şartlarını kabul etmiyorsanız mutlucilek.com’u kullanmayınız.

mutlucilek.com websitesinde bulunan her türlü yazı, yorum, fotoğraf, grafik veya diğer içeriklerin hiçbiri, herhangi bir sağlık sorunu, sendrom ya da hastalık için teşhis, tedavi, tanı ya da tıbbi bir öneri niteliği taşımaz. Herhangi bir sağlık probleminiz varsa ilgili alanda uzman bir doktora danışmanız gerekmektedir. Ayrıca bir sağlık sorununuz varsa destekleyici besinleri kullanmadan önce de doktorunuza başvurunuz. mutlucilek.com’dan yer alan bilgi, görsel, video vb. içeriklerin tamamı sadece ve sadece bilgilendirme amacı taşımaktadır.

Kullanıcılar mutlucilek.com’da yer alan bilgileri hangi amaçla kullanacağı hususunda serbesttir ve tüm sorumluluk kendilerinde bulunmaktadır. mutlucilek.com, içerisinde bulunan herhangi bir bilgi, fotoğraf, yorum veya grafik nedeniyle oluşabilecek olası şikayet ve problemlerden sorumlu değildir. mutlucilek.com’da yer alan bilgilerin kullanımı, yorumlanması ve sonuçları kullanıcılara aittir. Kullanıcılar mutlucilek.com’un kullanım şartlarını okuyup site içerisinde bulunan her türlü içeriğin sadece bilgilendirme amacı taşıdığını, mutlucilek.com’da bulunan bilgilerin herhangi bir sağlık sorunu için tıbbi bir tavsiye niteliği bulunmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Herhangi bir sağlık sorunu yaşıyorsanız mutlaka bir doktora gitmeli ve profesyonel olarak yardım almanız gerekir. Sağlığınızı ilgilendiren herhangi bir acil durumda ise, hızlı bir şekilde konunun uzmanı bir doktorla veya bir sağlık kuruluşu ile irtibata geçilmeli ya da “112” Acil Yardım hattı aranmalıdır.

Sitemizde yer alan ve 3. şahısların yaptığı yorumlar, eklediği yazılar ve fotoğraflar bunları ekleyenlerin sorumluluğundadır ve sitemiz kesinlikle bu yazıların, yorumların ve fotoğrafların içeriğinden sorumlu değildir. Bu yorumlara göre hareket etmek kullanıcıların kendi takdiri ve sorumluluğunda bulunmaktadır. Bu yorumlar reklam amaçlı olabilir ya da yanlış bilgiler içerebilir. Bu sebepten dolayı bu yorumlara göre hareket etmeden önce profesyonel bir sağlık uzmanından tavsiye almalısınız.

mutlucilek.com’da yer alan içeriklerin içerisinden başka internet sitelerine bağlantılar bulunmaktadır. mutlucilek.com bu internet sitelerinin içeriklerinden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Başka sitelerin gizlilik politikaları ve kullanım şartları ile bilgi almak için de ilgili sayfalarını incelemenizi tavsiye ederiz.

Sitemizde bulunan yorum kısımlarını kullanarak ya da herhangi başka bir şekilde bilgi paylaşanlar bu bilginin gizli olmadığını ve kamu tarafından bilinmesinde herhangi bir sakınca olmadığını onaylamış ve kabul etmiş sayılır. Sitemizden verilen bağlantılarla ilgili yaşanabilecek sorunlardan, olası şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Yorumlara eklenen bağlantılar nedeniyle oluşabilecek her türlü problemden kullanıcının kendisi sorumludur.

mutlucilek.com’da bulunan her türlü içeriğin tüm hakları saklıdır. İçeriklerin mutlucilek.com’dan izin alınmadan kullanılması yasaktır.

Sitemizi kullanan kişikerin yukarıda sayılan kullanım koşullarını okuduğu, anladığı ve uyacağını taahhüt ettiği kabul edilmektedir. Lütfen bu sayfada yazılan bilgileri dikkatlice okuyun ve herhangi bir sağlık sorununuz olduğunda konunun uzmanı bir doktora ya da size en yakın sağlık kuruluşuna başvurun.